Cam Karroce 3 Ne 1 Combi Tris 784015

Produkte te reja

CAM

Karroce 3 ne 1 per femije e markes CAM

 • Mosha 0-48 muaj, per femije me peshe deri ne 22kg
 • Skelet alumini
 • Sistem frenimi me goma te rrotullueshme ne 360 grade
 • Krijuar ne perputhje me Standarded Europiane

Me shume detaje

16 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

59 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karroce set 3 ne 1 per femijet e markes Cam

Karroce, ndenjese per femije dhe ndenjese per automjete ne nje produkt te vetem

E pershtatshme per femije te moshave 0-48 muajsh, ne peshe 22 kg

Krijuar sipas Standardeve Europiane EN 1888-1:2018

Testuat per sistemin e frenimit dhe levizjen 360 grade te gomave, fortesine dhe rezistencen ndaj goditjeve apo rrezimeve aksidentale, te fortesise dhe rezistences se materialit

Perbere nga material krejtesisht jo toksik sipas direktivave (EN71, direktiva 2005/84/CE)

Karakteristikat e ndenjeses:

Me 3 pozicione te mbeshtetjes per shpinen

Krijuar ne dizajn ne stil minimalist dhe modern

Me sistemin Quicky fit/release per te mundesuar instalimin dhe perdorimin praktik

Pajisur me dyshek dhe veshje qe mund te perdoret per mbulimin e kembeve kur perdoret si karroce

Me hapesire te bollshme per te siguruar komforditetin e femijes

Me tende me veshje te bute, qe mbron femijen nga rrezet e demshme te diellit

Pajisur me nje cante per te vendosur aksesoret

Karakteristikat e karroces:

Perbere nga material alumini me ndenjese qe rregullohet sipas deshires

Per moshat 0-12 muaj keshillohet qe ndenjesja te vendoset me fytyre nga prindi, per moshat 12-48 muaj te vendoset me fytyre nga rruga

Me sistem praktik per montimin/cmontimin lehtesisht nga skeleti i karroces

Pajisur me goma te medha ne pjesen e pasme dhe goma metalikete rrotullueshme te perparme

Me sistem frenimi te sinkronizuar ne pjesen e perparme dhe te pasme, duke siguruar frenim te bute

Me 4 pozicione mbeshtetese per shpinen te rregullueshme lehtesisht dhe me vetem nje dore

Me mbeshtetese per kembet e femijes qe rregullohet sipas deshires

Me rrip sigurimi me 5 pika sigurie

Me kosh per vendosjen e aksesoreve apo lodrave te femijes

Paloset lehtesisht, pavaresisht pozicionit te ndodhur dhe mund te qendroje lehtesisht ne kembe, pa u nevojitur per mbeshtetje shtese

Karakteristikat e serxholinos:

Aprovuar sipas Standardeve Area Zero dhe R-129 ne lartesi nga 40 ne 75 cm

Krijuar per te qene ne multipozicione, qe nderrohen lehtesisht

Me rrip sigurie te rregullueshem qe hiqet lehtesisht

Me lartesi te rregullueshme fale mekanizmit automatik per te ofruar prakticitet

Me rrip sigurimi me 5 pika sigurie

Me baze mbeshtetese krijuar per te qene kundra rreshqitjes

Pjesa e veshjes hiqet lehtesisht dhe mund te lahen ne 30°C

Permasat e produktit:

Permasat e skeletit (karroces se mbledhur):

Permasat e skeletit te hapur:

Gjatesia: 57 cm

Gjeresia: 95 cm

Lartesia: 107 cm

Permasat e skeletit te karroces se mbledhur:

Gjatesia: 39 cm

Gjeresia: 32 cm

Lartesia: 93 cm

Pesha: 7.8 kg

Permasat e skeletit se bashku me ndenjesen:

Gjatesia: 57 cm

Gjeresia: 100 cm

Lartesia: 112 cm

Pesha: 12.7 kg

Permasat e ndenjeses:

Gjatesia: 35 cm

Gjeresia: 79 cm

Lartesia: 22/18 cm

Pesha: 4.9 kg

Permasat e karroces:

Gjatesia: 57 cm

Gjeresia: 95 cm

Lartesia: 107 cm

Pesha: 10.7 kg

Permasat e serxholinos:

Gjatesia: 44.5 cm

Gjeresia: 64 cm

Lartesia: 58 cm

Pesha: 3.7 kg

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: