Cam Karroce 3 Ne 1 Minu Tedy 887022

Produkte te reja

CAM

 • Karroce per femijet
 • Marka Cam
 • Mosha 0-36 muaj
 • Skelet alumini
 • Me sistem frenimi
 • Rrotullim 360 grade

Me shume detaje

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

79 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam.

Perfshin koshin per bebe, koshin i cili vendoset edhe ne makine, ndenjesen kur femija eshte me i madh si dhe mbulesen per kembet.

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.

Per moshat 0-12 muaj keshillohet qe ndenjesja te vendoset me fytyre nga nena, per moshat 12-36 muaj te vendoset me fytyre nga rruga.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Skelet alumini. Pjesa e veshjes hiqet lehtesisht dhe mund te lahen ne 30°C

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

Ne pjesen e poshtme ka nje kosh per te mbajtur gjerat.

Rrotat rrotullohet 360 grade dhe me sistem frenimi.

Mbyllur: L 39 - P 32 - H 93 cm • Pesha: kg 7,8
Me karrocë: L 57 - P 100 - H 112 cm • Pesha: kg 12,7
NAVICELLA / Interna: L 35 - P 79 - H 22 ÷ 18 cm • Pesha: kg 4,9
PASSEGGINO: L 57 - P 95 - H 107 cm • Pesha: kg 10,7
SEGGIOLINO AUTO: L 44,5 - P 64 - H 58 cm • Pesha: kg 3,7

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: