Cam Karroce 3 Ne 1 Taski Sport 910

Produkte te reja

CAM

 • Karroce per femije
 • Marka Cam
 • Mosha 0-36 muaj
 • Skelet alumini
 • Me sistem frenimi
 • Rrotuli 360 grade

Me shume detaje

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

68 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam.

Perfshin koshin per bebe, koshin i cili vendoset edhe ne makine, ndenjesen kur femija eshte me i madh.

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.

Per moshat 0-12 muaj keshillohet qe ndenjesja te vendoset me fytyre nga nena, per moshat 12-36 muaj te vendoset me fytyre nga rruga.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Skelet alumini. Pjesa e veshjes hiqet lehtesisht dhe mund te lahen ne 30°C

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

Ne pjesen e poshtme ka nje kosh per te mbajtur gjerat.

Rrotat rrotullohet 360 grade dhe me sistem frenimi.

Skeleti / palosur: L 60 - W 37 - H 64,5 cm • Pesha: 6.1 kg
Me karrocë: L 60 - W 95,5- H 122 cm • Pesha: 10,8 kg
Karrocë / Brenda: L 35 - W 79 - H 22 ÷ 18 cm • Pesha: 4,9 kg
Pushchair: L 60 - W 89,5 - H 107,5 cm • Pesha: 10,6 kg
 Karrige per makinen: L 44.5 - W 64 - H 58 cm • Pesha: 3.7 kg

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: