Cam Karroce 3 Ne 1 Telaio Dinamico Up + Mod. Smart

Produkte te reja

CAM

 • Karroce per femije
 • Marka CAM
 • Mosha 0-36 muaj
 • Hapet dhe mbyllet lehtesisht

Me shume detaje

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

67 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam.

Perfshin koshin per bebe, koshin i cili vendoset edhe ne makine, ndenjesen kur femija eshte me i madh si dhe mbulesen per kembet.

Pjese e setit eshte edhe canta per te mbajtur gjerat e bebit.

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.

Per moshat 0-12 muaj keshillohet qe ndenjesja te vendoset me fytyre nga nena, per moshat 12-36 muaj te vendoset me fytyre nga rruga.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Skelet alumini. Pjesa e veshjes hiqet lehtesisht dhe mund te lahen ne 30°C

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

Ne pjesen e poshtme ka nje kosh per te mbajtur gjerat.

Mbyllur: L 57 - P 29 - H 87 cm • Pesha: kg 7,5

Me karrocë: L 57 - P 90.5 - H 116.5 cm • Pesha: kg 12,4

NAVICELLA / Interna: L 35 - P 79 - H 22 ÷ 18 cm • Pesha: kg 4,9

PASSEGGINO: L 57 - P 87.5 - H 100 cm • Pesha: kg 10,3

SEGGIOLINO AUTO: L 44,5 - P 64 - H 58 cm • Pesha: kg 3,7

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: