Cam Ndenjese per Automjete Le Mans (1-3 vjec)

Produkte te reja

CAM

 • Mbeshtetese per femijet
 • E pershtatshme per moshat 1-3 vjec
 • Me permasa 76x 45 x 43 cm
 • Pesha eshte 6.4 kg

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

16 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate.

Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj.

E pershtatshme per femije te moshave 1-3 vjec, 9-36 kg.

Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 3 pika sigurie.

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem.

Per femijet me peshe 9-18kg ndenjesja keshillohet te vendoset me fytyre nga rruga, ndersa per femijet me peshe 0-13kg keshillohet te vendoset me fytyre nga sedilja (mbrapsht).

Ky produkt eshte prodhuar ne perputhje me standarted e sigurise Europiane ECE R44 se / 04 (karrige makine pe femije), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati per femijen tuaj.

Veshja qe ka sexholino mund te hiqet dhe lahet lehtesisht ne 30°C.

Me permasa 76x 45 x 43 cm dhe pesha eshte 6.4 kg.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 1-3 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: