Cam Ndenjese per Automjete Viaggiosicuro Isofix (9-18 kg)

Produkte te reja

CAM

 • Mbeshtetese per femijet
 • Mosha 1 vjec
 • Pesha 9-18 kg
 • Me permasa 44.5 x 53 x 64.5 cm 
 • Pesha eshte 10.4 kg

Me shume detaje

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

26 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate.

Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj.

E pershtatshme per femije te moshave 1 vjec, 9-18 kg.

Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 3 pika sigurie.

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem.

Per femijet me peshe 9-18kg ndenjesja keshillohet te vendoset me fytyre nga rruga.

Ky produkt eshte prodhuar ne perputhje me standarted e sigurise Europiane ECE R44 se / 04 (karrige makine pe femije), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati per femijen tuaj.

Veshaj qe ka sexholino mund te hiqet dhe lahet lehtesisht ne 30°C.

Me permasa 44.5 x 53 x 64.5 cm dhe pesha eshte 10.4 kg.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 1 vjeç
Sipas peshës ose moshës 9-18 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: