Cam Karroce 3 Ne 1 Linea Classy Tris 908

Produkte te reja

CAM

 • Karroce per femijet
 • Marka CAM
 • Mosha 0-36 muaj
 • Me 4 rrota
 • Hapet edhe mbyllet lehtsisht

Me shume detaje

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

99 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam.

Perfshin koshin per bebe, koshin i cili vendoset edhe ne makine, ndenjesen kur femija eshte me i madh si dhe mbulesen per kembet.

Pjese e setit eshte edhe canta per te mbajtur gjerat e bebit.

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.

Per moshat 0-12 muaj keshillohet qe ndenjesja te vendoset me fytyre nga nena, per moshat 12-36 muaj te vendoset me fytyre nga rruga.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 3 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

Ne pjesen e poshtme ka nje kosh metalik per te mbajtur gjerat.

E vecanta e kesaj karroce jane rrotat te cilat jane me diameter me te madh se ne karrocat e tjera.

Skeleti i palosur: L 60 - W 85 - H 39 cm • Pesha: kg 10,2
Me mbajtëse: L 60 - W 122,5 - H 122 cm • Pesha: kg 15,1
Karrocë / Brenda: L 35 - W 79 - H 22 ÷ 18 cm • Pesha: kg 4,9
Pushchair: L 60 - W 111 - H 106 cm • Pesha: kg 13,9
Sexholino: L 44,5 - W 64 - H 58 cm • Pesha: kg 3,7

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: