Cam Karroce Twin Pulsar 867

Produkte te reja

CAM

 • Karroce per binjake
 • Marka CAM
 • Mosha  0-36 muajsh
 • Rrota dyshe
 • 4 rrota
 • Sistem frenimi
 • Rrotullim 360 grade

Me shume detaje

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

95 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje karroce e vecante per binjaket tuaj me 4 rrota, e markes Cam.

Me dy hapsira te bollshme ku secili femije ka vendin e vet.

Ndenjeset mund ti vendosni ne pozicionin qe deshironi.

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

Ne pjesen e poshtme ka dy kosha per te mbajtur gjerat dhe canten.

Rrotat jane dyshe, rrotullohen 360 grade dhe me sistem frenimi.

Kornizë / palosur: L 60 - W 85 - H 39 cm • Pesha: kg 10,2

Me mbajtëse: L 60 - W 122,5 - H 122 cm • Pesha: kg 15,1

Pushchair: L 60 - W 111 - H 106 cm • Pesha: kg 13,9

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: