Cam Ndenjese per Automjete IZOFIX Calibro S164 (1-3 vjec)

Produkte te reja

CAM

 • Karrige makine per femije
 • Moha 1-3 vjec
 • 3 pika sigurie
 • Me permasa 47x 54 x 63/81cm 
 • Pesha 11.4kg

Me shume detaje

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

29 790 Lekë

26 811 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate.

Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj.

E pershtatshme per femije te moshave 1-3 vjec, 9-36 kg.

Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 3 pika sigurie.

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem.

Per femijet me peshe 9-36kg ndenjesja keshillohet te vendoset me fytyre nga rruga.

Sexholino ka nje lidhese ne pjesen e pasme e cila ofron me shume siguri, nuk lejon qe ajo te levize gjate udhetimit.

Ky produkt eshte prodhuar ne perputhje me standarted e sigurise Europiane ECE R44 se / 04 (karrige makine pe femije), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati per femijen tuaj.

Veshaj qe ka sexholino mund te hiqet dhe lahet lehtesisht ne 30°C.

Me permasa 47x 54 x 63/81cm dhe pesha eshte 11.4kg.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 1-3 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: