Cam Ndenjese per Automjete Combo S166 (1-3 vjec)

Produkte te reja

CAM

Ndenjese per automjete CAM

 • Modeli Combo S166
 • Per femije 1-3 vjec, te peshes 9-36 kg
 • Siguri dhe rehati maksimale gjate levizjes
 • Me mbeshtetese per shpinen dhe koken te rregullueshme ne gjatesi

Me shume detaje

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

14 990 Lekë

13 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ndenjese femijesh per automjete e markes Cam

Ndenjesja per femije qe mundeson komforditet dhe siguri per femijen gjate gjithe qendrimit

Krijuar ne dizajn modern, me sfungjer te bute, te rehatshem, duke siguruar pozicionin optimal per femijen tuaj

E pershtatshme per femije te moshave 1-3 vjec, ne peshe 9-36 kg

Per femijet me peshe 9-18 kg ndenjesja keshillohet te vendoset ne te njejtin krah me drejtimin e makines ndersa per femijet me peshe 0-13 kg keshillohet te vendoset me fytyre nga sedilja (mbrapsht)

Per femijet me te rritur mund te perdoret edhe vetem jasteku ules i sexholinos

Mbeshtetesja per shpinen dhe per koken mund te rregullohen ne lartesi sipas deshires, te pajisura dhe me siguri ne pjesen anesore

Me rrip sigurimi me 5 pika sigurie per suport shtese

Me mbeshtetje anti-shock (kundra goditjeve) ne pjesen anesore te mbeshteteses per koken

Veshja e serxholinos mund te hiqet dhe te lahet lehtesisht ne 30°C

Prodhuar ne perputhje me Standardet Europiane te Sigurise ECE R44 se / 04, duke ofruar siguri maksimale dhe rehati per femijen tuaj

Perbere nga material ne perputhje me standardet Europiane (direktivat 2005/ 84/ CE), krejtesisht jo toksike 

Permasat e produktit:

Pesha: 4 kg

Gjatesia: 47 cm

Gjeresia: 48 cm

Lartesia: 68-79 cm (e rregullueshme)

Video Demonstruese:

Fleta e të dhënave

Carousel Jo
Sipas moshës 1-3 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: