Lorelli Ndenjese per Automjete Navigator (9-36 kg)

Produkte te reja

Lorelli

3 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

7 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ndenjese makine Navigator, e markes Lorelli.

Vendimi i me i mirë për pasagjerët më të rinj.

Ndenjësja eshte e markes Lorelli, e butë dhe ofron rehati për fëmijën në një udhëtim të gjatë.

E pershtatshme per femije nga 9-36kg. Mbështetësja siguron pozicionin optimal për fëmijën tuaj.

Siguria është e garantuar nga rripat me 5 pika sigurie.

Ne drendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem.

Me tapiceri te levizshme.

Ky produkt është prodhuar në përputhje me standarted e sigurisë Europiane ECE R44 së / 04 (karrige makine pë fëmijë), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati për fëmijën tuaj.

Pesha e ndenjeses eshte 5.7kg.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+
Sipas peshës ose moshës 9-36kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: