Chipolino Karroce 3 ne 1 Elite

Produkte te reja

Chipolino

Chipolino Karroce 3 ne 1 Elite

 • Ndenjese per karroce, ndenjese dyshek dhe sedilje per ne makine Elite
 • E pershtatshme per femijet deri ne 22 kg
 • Me adaptore per ta vendosur ndenjesen ne makine
 • Karroca, ndenjesja koshi dhe tenda jane bere prej materiali te papershkueshem nga uji
 • Disponibel ne ngjyre gri dhe bezhe

Me shume detaje

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

64 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Karroce 3 ne 1 Elite

Set 3 ne 1 me ndenjese per karroce, ndenjese dyshek dhe sedilje per ne makine

E pershtatshme per te porsalindurit apo femijet me peshe deri ne 22 kg

Teper e lehte dhe e manovrueshme

Ndenjesja si dyshek eshte e pershtatshme per femijet e moshes deri ne 6 muajsh, me peshe deri ne 9 kg

Sedilja per makine vjen me dorezen e lehte ne mbajtje, e pershtatshme per femijet me peshe deri ne 13 kg (mbi 0 vjec)

Perbehet nga material alumin ne skelet, ne peshe te lehte

Materiali i karroces, ndenjeses, dyshekut jane kundra ujit

Karroca eshte teper e lehte, mund te mbahet dhe ne nje dore

Pasi e keni palosur, mund ta mbani karroces dhe vetem me dorezen

Ndenjesja si dyshek ofron dhe mbulesen per kembet e femijes, e pajisur me xhep qe hapet me kopsa metalike per te vendosur aksesoret

Dysheku i bute do te krijoje rehati per te voglin tuaj dhe mbulesa e ngrohte do te siguroje ngrohtesine e nevojshme ne ditet e ftohta

Ndenjesja si dyshek vjen me tende qe palsoet dhe madje vjen me nje pjese me rrjete qe hapet me ngjites

Ndenjesja per karroce mund te montohet ne te dyja drejtimet: perballe me prindin ose ne anen e levizjes

Ofrohet dhe pozicioni plotesisht shtrire i ndjenjeses per karroce, i pershtatshem per te fjetur me jastekun e bute, i cili gjithashtu kujdeset per komoditetin e te voglit

Mbeshtetsja per te mbrojtur trupin e femijes ne pjesen e perparme perbehet nga material lekure i cilesise se larte, qe hiqet lehtesisht, majfton te shtypni butonin

Me nje rrip sigurimi me 5 lidhje

Tenda eshte rrjete e papershkueshme nga uji, qe femija te mund te marre lirshem ajerqe mund te mblidhet ose te hapet ne 3 pozicione

Seti perfshin dhe nje cante praktike me xhepa termike per te vendosur pajisje shtese, nje mbulese kembesh ne ndenjese

Gomat jane te perbera nga material PU me nje kapacitet te shkelqyer ne mbajtjen e peshes dhe qe i rezistojne kohes

Gomat e pasme jane me sistem frenimi, ku mjafton te ulni butonin

Ndenjesja per karroce eshte prodhuar ne perputhje me standardet Europiane EN1888-1 dhe EN1888-2

Ndenjesja dyshek eshte prodhuar ne perputhje me standardet Europiane EN1466

Sedilja per makie eshte prodhuar ne perputhje me standardet Europiane ECE R44/04

Me adaptore per te vendosur ndenjesen ne makine. Mund ta vendosni lehtesisht ne automjetin tuaj. Vendoset per te gjithe femijet mbi 0 muajsh

Permasat dhe pesha e produktit:

Pesha:

Pesha e skeletit se bashku me gomat: 6.85 kg

Pesha e skeletit pa gomat: 4.75 kg

Pesha e ndenjeses dyshek: 3.3 kg

Pesha e ndenjeses per karroce: 3.8 kg

Pesha e sediljes per ne makine: 2.7 kg

Permasat:

- Permasat e karroces kur eshte e hapur:

Gjatesia: 75 cm

Gjeresia: 58 cm

Lartesia: 111 cm

- Permasat e karroces kur eshte e mbledhur:

Gjatesia: 72 cm

Gjeresia: 58 cm

Lartesia: 40 cm

- Permasat e ndenjeses dyshek:

Gjatesia: 83 cm

Gjeresia: 39 cm

- Permasat e ndenjeses per karroce:

Gjatesia: 87 cm

Gjeresia: 33 cm

Manuali i perdorimit:

Instruksionet per perdorimin e karroces i gjeni ketu

Manualin e perdorimit dhe instruksionet per vendosjen e serxholinos (ndenjeses per automjete) e gjeni ketu

Video Demonstruese:

30 produkte te tjere ne kete kategori: