Lorelli Rrjete per Karroce Zmadho

Lorelli Rrjete per Karroce

LRL0131

Produkte te reja

Lorelli

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Rrjete per karroce, e markes Lorelli.

Siguron mbrojtje ndaj insekteve, per femijet.

Ajo lejon qarkullomin e ajrit dhe ajrosjen.

Rrjeta vendoset dhe hiqet lehtesisht.

Fleta e të dhënave

Aksesorë për karroca Rrjeta dhe plasmasë për karrocë

30 produkte te tjere ne kete kategori: