Cam Karroce Agile 828

Produkte te reja

CAM

* Karroce per femije e markes Cam

* Per femije te moshes 6-36 muajsh

* Pesha 5.9 kg

Me shume detaje

27 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

9 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karroce per femijet, me 8 rrota, e markes Cam.

E pershtatshme per femije te moshave 6-36 muajsh.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht dhe shum i lehte per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

Ne pjesen e poshtme ka nje kosh per te mbajtur gjerat.

Rrotat jane dyshe, rrotullohen 360 grade dhe me sistem frenimi.

Permasat kur eshte e hapur: 47x73,5x102 cm

Kur eshte e mbyllur: 28,5x32,5x107 cm

Pesha 5.9 kg

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: