Cam Karroce 3 Ne 1 Trio Combi Tris

Produkte te reja

CAM

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

44 990 Lekë

39 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Trio combi tris cam me vendndodhje të kthyeshme përballë mamit dhe ne krahun e rrugës.

Trio combi tris është një sistem klasik modular që mund të përdoret nga 0 deri në 36 muaj, që përbëhet nga një karrocë me rrota dhe një ndenjese per makina per mosha 0-6m ose nga 0 deri në 13 kg.

Shumë praktikë e lehte eshte edhe çanta, disponon xhepa përpara.

Me mbeshtetesen te rregulueshme ne 4 pozicione dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Rrotat rrotullohen 360 grade dhe me sistem frenimi.

Skelet alumini. Pjesa e veshjes hiqet lehtesisht dhe mund te lahen ne 30°C

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vehte

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Ideale për të gjitha stinët

Madhësia dhe Pesha Trio Kombi Tris: e hapur: L 56 - P 92 - H 119 cm-Pesha:kg 11,7.

E mbyllur: L 37 – P 32 – H 101 cm, pesha:kg 9,5.

Me ndenjesen e makines: L 56 - P 92 - H 119 cm - Pesha:11.2 kg

Canata L 40 - P 15 - H 31 cm - Pesha:kg 0,5.

Fleta e të dhënave

Carousel Jo

30 produkte te tjere ne kete kategori: