Cam Karroce 3 Ne 1 Fluido Easy

Produkte te reja

CAM

 • Karroce 3 ne 1
 • Me hapje dhe mbyllje
 • Pjesa e ndenjeses mund te hiqet
 • Me 2 platforma (njera per bebe dhe tjetra per te rritur)
 • Mosha 0-36 muaj

Me shume detaje

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

67 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set Karroce per femijet me 4 rrota e markes CAM

Me strehen e siperme te levizshme sipas deshire, me shporte shoping ne pjesen e poshtme

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me ane te rripave te sigurimit gjate kohes qe e mbani ne karroce

Se bashku me karrocen merrni mbulesen e kembeve, nje çante per mamate, dy playforma te ndryshme ku njera eshte per bebe dhe tjetra per pak me te rritur.

Ka dhe pjesen e ndenjeses qe hiqet nga karroca dhe mund te merret kudo me vete.

E pershtatshme per femije nga 0 deri ne 36 muaj.

Skeleti i palosur: L 57 - W 26 - H 83 cm • Pesha: kg 5.9
Me mbajtëse: L 57 - W 90 - H 117 cm • Pesha: kg 10.8
Karrocë / Brenda: L 35 - W 79 - H 22 ÷ 18 cm • Pesha: kg 4,9
Pushchair: L 57 - W 86.5 - H 100 cm • Pesha: kg 8.8
Sexholino: L 44,5 - W 64 - H 58 cm • Pesha: kg 3,7

30 produkte te tjere ne kete kategori: