Cam Karroce 3 Ne 1 Elegant Family

Produkte te reja

CAM

 • Set karroce per femije
 • Marka Cam
 • 4 rrota
 • Mosha 0-36 muaj

Me shume detaje

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

65 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set Karroce per femijet me 4 rrota e markes Cam

Me strehen e siperme te levizshme sipas deshire, me shporte shoping ne pjesen e poshtme

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me ane te rripave te sigurimit gjate kohes qe e mbani ne karroce

Se bashku me karrocen merrni mbulesen e kembeve, nje çante per mamate, dy playforma te ndryshme ku njera eshte per bebe dhe tjetra per pak me te rritur.

Ka dhe pjesen e ndenjeses qe hiqet nga karroca dhe mund te merret kudo me vete.

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.

Permasat hapur 100 x 57 x 112 cm, mbyllur 39 x 39 x 95 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: