Chipolino Karroce 2 ne1 Malta

Produkte te reja

Chipolino

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

37 990 Lekë

27 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set karroce 2 ne 1 per femijet e moshave 0-36 muajsh, e markes Chipolino, modeli Malta

Se bashku me karrocen merrni dy playforma te ndryshme ku njera eshte per bebe deri ne 9 kg ne forme koshi dhe platfoma tjeter eshte per femijet pak me te rritur deri ne 15 kg

Te dyja platformat vendosen ne pozicione te ndryshme sipas rehatise se femijes

Streha e siperme e levizshme sipas deshire

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me ane te 5 rripave te sigurimit gjate kohes qe e mbani ne karroce

Karroca ka dyshek te bute e te rehatshem dhe trupi i ka karroces ka strukture te lehte alumini

Dy nga rrotat e karroces jane me te medhaja dhe sebashku me sistemin e amortizimit zbehin tronditjet si dhe me sistem sigurie

Prodhuar sipas standardeve evropiane EN 1888 dhe EN1466, te bera me materiale 100% te sigurta

Permasat e karroces mbyllur 70x48x26 cm

Permasat e karroces hapur 85x59x100 cm

Permasat e koshit 72x32 cm

Permasat e ndenjeses 85x32 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: