Chipolino Karroce 2 ne 1 Malta 2019

Produkte te reja

Chipolino

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

37 990 Lekë

24 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karroce e markes Chipolino modeli Malta 2019

Pershtatet ne dy pozicione te ndryshme ku njera eshte per bebe deri ne 9 kg ne forme portbebeje dhe platfoma tjeter eshte per femijet pak me te rritur deri ne 15 kg

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet

Ne pjesen e poshtme ka nje kosh ne material cope per te mbajtur gjerat 

Rrotat jane 2 vogla ne pjesen e parme dhe 2 te medha ne pjesen e pasme te pajisura me sistem kunder ndjeshmerise se goditjeve 

Trupi i karroces eshte metalik

Cdo veshje prej cope mund te lahet ne 30°C

Permasat e karroces e hapur: 85x59x100 cm

Permasat e karroces se mbyllur: 70x48x26 cm

Fleta e të dhënave

Carousel Jo
Sipas moshës 0+

29 produkte te tjere ne kete kategori: