Set Chipolino Karroce 3 ne 1 Elektra

Produkte te reja

Chipolino

Chipolino Karroce 3 ne 1 Elektra

 • Karroce, ndenjese dhe kosh qe kthehen ne te dyja anet per femijet deri ne 22 kg
 • Me adaptore per ta vendosur ndenjesen ne makine
 • Karroca, ndenjesja koshi dhe tenda jane bere prej materiali te papershkueshem nga uji

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

74 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Karroce 3 ne 1 Elektra

* Karroca Elektra e koleksionit 2020 qe kombinon inovacionin me dizajnin qe bie ne sy, me funksionet dhe diversitetin e pajisjeve

* E pershtatshme per femijet e porsalindur dhe femijet ne peshen deri ne 22 kg

* Set 3 ne 1 me karroce, ndenjese dhe kosh

* Karroca perbehet nga materiali alumin dhe nje mbeshtjellese per femijet deri ne 13 kg

* Karroca eshte me skelet teper te forte, rezistente ndaj gervishtjeve, me cilesine PA6 polimer dhe me efekt anti goditje

* Koshi ofron nje mbulese te rehatshme per femijet

* E lehte dhe teper e manovrueshme

* Ndenjesja eshte e rehatshme dhe me plot hapesire, e pershtatshme per foshnjat deri ne moshen 6 muajshe me peshe deri ne 9 kg

* Dysheku i bute do te krijoje rehati per te voglin tuaj dhe mbulesa e ngrohte do te siguroje ngrohtesine e nevojshme ne ditet e ftohta

* Ndenjesja mund te montohet ne te dyja drejtimet: perballe me prindin ose ne anen e levizjes

* Mund ta rregulloni mbeshtetesen ne disa pozicione, per te siguruar komoditetin e foshnjes

* Ofrohet dhe pozicioni plotesisht shtrire, i pershtatshem per te fjetur me jastekun e bute, i cili gjithashtu kujdeset per komoditetin e te voglit

* Me adaptore per te vendosur ndenjesen ne makine. Mund ta vendosni lehtesisht ne automjetin tuaj. Vendoset per te gjithe femijet mbi 0 muajsh

* Doreza e ndenjeses eshte prej material alumini dhe mund te rregullohet sipas gjatesise

* Karroca, ndenjesja koshi dhe tenda jane bere prej materiali te papershkueshem nga uji

* Seti perfshin dhe nje cante praktike me xhepa termike per te vendosur pajisje shtese, nje mbulese kembesh ne ndenjese

* Me nje rrip sigurimi me 5 kapje

* Skeleti i karroces eshte i perbere nga material alumini i lehte ne peshe

* Karrocen mund ta mbani lehtesisht dhe me nje dore

* Pjesa e prapme e ndenjeses eshte krijuar per te qene e pershtatshme dhe ne pozicionin komplet te shtrire

* Tenda eshte rrjete e papershkueshme nga uji, qe femija te mund te marre lirshem ajerqe mund te mblidhet ose te hapet ne 3 pozicione

* Gomat jane te perbera nga material PU me nje kapacitet te shkelqyer ne mbajtjen e peshes dhe qe i rezistojne kohes

* Gomat ecin lehtesisht me lidhje me frena 

Pesha:

Pesha e skeletit se bashku me gomat: 6.85 kg

Pesha e skeletit pa gomat: 4.75 kg

Pesha e dyshekut: 3.3 kg

Pesha e ndenjeses: 3.8 kg

Pesha e ndenjeses per ne makine: 2.7 kg

Permasat:

- Permasat e karroces kur eshte e hapur:

Gjatesia: 75 cm

Gjeresia: 58 cm

Lartesia: 111 cm

- Permasat e karroces kur eshte e mbledhur:

Gjatesia: 72 cm

Gjeresia: 58 cm

Lartesia: 40 cm

- Permasat e dyshekut:

Gjatesia: 83 cm

Gjeresia: 39 cm

- Permasat e ndenjeses:

Gjatesia: 87 cm

Gjeresia: 33 cm

                                           

30 produkte te tjere ne kete kategori: