Chipolino Karroce 2 ne 1 Twin Duo Smart

Produkte te reja

Chipolino

Chipolino Karroce 2 ne 1 Twin Duo Smart

 • Karroca qe shnderrohet dhe ne ndenjese per ne krahe
 • E pershtatshme per femijet e porsalindur dhe deri ne 15 kg
 • Krijuar ne perputhje me standardet Europiane
 • Me 2 ndenjese me te njejtet aksesore

Me shume detaje

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

54 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Karroce 2 ne 1 Twin Duo Smart

Karroca Chipolino qe transformohet dhe ne ndenjese per ta marre ne krahe

Ne set vjen me canten per te vendosur aksesoret, dy mbulesa per kembet dhe me astar te bute ne pjesen e sediljes

Cdo ndenjese eshte e pershtatshme per femijet e porsalindur ne peshen deri ne 15 kg

Perbere nga material alumini ne peshe te lehte qe paloset lehtesisht dhe mund te mbahet dhe me nje dore

Cdo ndenjese transformohet lehtesisht ne nje ndenjese per ta marre dhe ne krahe 

Cdo ndenjese mund te vendoset ne dy pozicione ne karroce: ne drejtim te levizjes apo dhe me fytyre nga prindi

Mbeshtetesja per shpinen mund te rregullohet sipas deshires

Mundeson 3 lloj pozicionesh ndenjese per femijen

E gjithe karroca ofron 2 mbeshtetese per trupin e femijes qe mund te hiqen lehtesisht

Me rrip me 5 pika sigurie per te mbajtur te sigurte femijen qe kapet ne te dyja shpatullat se bashku me nje sfungjer te bute per te krijuar komfort

Me 2 tenda per mbrojtje nga dielli qe mund te rregullohen ne gjatesine e deshiruar

Me doreza te rehatshme te veshura nga material lekure ne cilesi te larte te qepura me dore

Me dy kosha magazinimi per te mbajtur te gjithe aksesoret e nevojshem

Gomat e pasme jane te pajisura me frena, keshtu qe do ta keni me te lehte per te ndaluar karrocen

Gomat e perparme mund te rrotullohen ose te ecin drejt

Me 2 mbulesa per kembet e femijes

Krijuar ne perputhje me standardet Europiane EN1888-1

Nese ju nevojitet me teper informacion, ketu do te gjeni manualin e perdorimit

Karakteristika te tjera te produktit:

Pesha:

Pesha e karroces se bashku me gomat: 8.7 kg

Pesha e ndenjeses: 2*3.25 kg

Permasat e karroces se hapur:

Gjatesia: 80 cm

Gjeresia: 75 cm

Lartesia: 104 cm

Permasat e karroces e palosur:

Gjatesia: 89 cm

Gjeresia: 75 cm

Lartesia: 30 cm

Permasat vetem te ndenjeses:

Gjatesia: 80 cm

Gjeresia: 29 cm

Video Demonstruese:

30 produkte te tjere ne kete kategori: