I Ri

-1 000 Lekë

Cmim i reduktuar! Chipolino Karroce Clarice 0+ Zmadho

Chipolino Karroce Clarice 0+

Produkte te reja

Chipolino

Chipolino Karroce Clarice 0+

 • Karroce Chipolino qe rregullohet per nje apo dy femije
 • E pershtatshme per femijet e porsalindur deri ne 15 kg
 • Me tende, mbeshtetese per trupin, duart, kosh per te mbajtur aksesoret
 • Me goma te prapme me sistem frenimi
 • Krijuar ne perputhje me standardet Europiane

Me shume detaje

18 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

14 990 Lekë

13 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Karroce Clarice 0+

Karroce Chipolino ne modelin Clarice e pershtatshme per femijet e sapolindur dhe ne peshe deri ne 15 kg

Ofron mundesi per te lidhur edhe dy karroca se bashku per t'u perdorur nga dy femije apo per binjake (adaptoret jane opsionale)

Ofrohet ne skelet ne peshe te lehte dhe teper klasik

Mund te paloset lehtesisht per t'u mbajtur dhe ne nje dore

Me mbeshtetese per shpinen qe rregullohet ne disa pozicione ne baze te nevojave te femijes

Me rrip sigurie me 5 pika qe vjen me sfungjer ne pjesen e siperme te shpatullave per rehati dhe komfort per femijen

Me mbeshtetese per krahet dhe trupin ne pjesen e perparme qe mund te hiqet

Me tende te madhe me panel per pamje, duke ofruar mbrojtje ndaj diellit dhe xhep per te vendosur aksesoret

Me mbeshtetese per kembet qe jane te rregullueshme

Doreza shtytese eshte ndertuar per te qene komforte, veshur me material te nje cilesie te larte

Me kosh ne pjesen e prapme ne permasa te medha per te mbajtur te gjithe aksesoret

Me goma te pasme me sistem frenimi

Krijuar sipas standardeve Europiane EN1888-1

Nese ju duhet informacion mbi manualin e perdorimit, e gjeni ketu

Permasat e produktit:

Pesha e karroces: 6.2 kg

Gjatesia e karroces se hapur: 75 cm

Gjeresia e karroces se hapur: 51 cm

Lartesia e karroces se hapur: 103 cm

Gjatesia e karroces se mbyllur: 75 cm

Gjeresia e karroces se mbyllur: 51 cm

Lartesia e karroces se mbyllur: 38 cm

Gjatesia e ndenjeses: 80 cm

Gjeresia e ndenjeses: 34 cm

Video Demonstruese:

30 produkte te tjere ne kete kategori: