Chipolino Karroce Move ON 0+

Produkte te reja

Chipolino

Chipolino Karroce Move ON 0+

 • Karroce Move On ne material alumin
 • E pershtatshme per femijet nga 0-36 muajsh, ne peshe deri ne 15 kg
 • Me rrip me 5 pika sigurie, kosh per aksesoret, tende, mbeshtetese per krahet
 • Krijuar sipas standardeve Europiane EN1888

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

19 990 Lekë

18 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Karroce Move ON 0+

Karroca ne modelin Move On per femijet e moshes 0-36 muajsh, ne peshe deri ne 15 kg

Krijuar nga material alumin teper i lehte ne peshe; pesha e karroces eshte vetem 6 kg

Mund te paloset lehtesisht ne forme automatike per te ofruar mbajtje ne peshe dhe me nje dore

Pjesa mbeshtetese per shpinen mund te rregullohet ne disa pozicione ne baze te nevojave te femijes suaj

Pjesa mbeshtetese per trupin dhe krahet mund te rregullohet apo te hiqet sipas deshires

Pajisur me rrip me 5 pika sigurie me sfungjere mbeshtetes per te ofruar komfort per femijen

Me mbeshtetese per kembet te rregullueshme

Me doreze per shtytje te veshur nga material ne cilesi te larte

Me kosh te madh ne pjesen e pasme per te vendosur te gjithe aksesoret e nevojshem

Gomat e pasme vijne me sistem frenimi dhe te gjitha gomat lirohen lehtesisht

Krijuar ne perputhje me standardet Europiane EN1888-1

Te gjitha informacionet shtese mbi manualin e perdorimit e gjeni ketu

Permasat e produktit:

Pesha e karroces: 4.7 kg

Gjatesia e karroces se hapur: 77 cm

Gjeresia e karroces se hapur: 49 cm

Lartesia e karroces se hapur: 100 cm

Gjatesia e karroces se mbyllur: 75 cm

Gjeresia e karroces se mbyllur: 49 cm

Lartesia e karroces se mbyllur: 25 cm

Gjatesia e ndenjeses: 82 cm

Gjeresia e ndenjeses: 34 cm

Video Demonstruese:

30 produkte te tjere ne kete kategori: