Cam Karroce Cubo 830

Produkte te reja

CAM

 • Karroce per femije
 • Mosha: 6-36 muaj
 • Merret kudo (me hapje dhe mbyllje)
 • Pesha : 6.8 kg
 • Sistem frenimi
 • Rrotullim 360 grade

Me shume detaje

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

26 090 Lekë

23 481 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam.

E pershtatshme per femije te moshave 6-36 muajsh.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

Ne pjesen e poshtme ka nje kosh per te mbajtur gjerat.

Pjesa e veshjes mund te hiqet dhe lahet ne 30 grade.

Rrotat jane njeshee, rrotullohen 360 grade dhe me sistem frenimi.

Permasat kur eshte e hapur: 46x81x103.5 cm

Kur eshte e mbyllur: 46x26,5x54cm

Pesha 6.8 kg

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: