Footprim 2 in 1 Zbutes dhe Arome per Kembet - 150 ml

VPH0020

Produkte te reja

Footprim

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sbutes dhe arome per kembet ne nje shishe te vetme, e markes Footprim.

Me erstrakt te pemes se cajit dhe formulen e romes naturale.

Ky sray ofron siguri ne mbrojtjen e kembeve nga djersitja dhe aroma e pakendshme.

Formula specifike e aromes naturale garanton arome te lehte dhe freskuese.

Ekstrakti i pemes se cajit ka funksion antibakterial i cili parandalon ngjitjen dhe jokomformitetin ndermjet gishtave.

Sasia 150ml.

1 produkte te tjere ne kete kategori: