Globo Trupa Druri, 23 Cope Ne Kuti

IF0017

Produkte te reja

Globo

* Marka Globo

* Kuba Druri

* Per femije 10 muajsh

* Me 23 Pjese 

* Permasat 20x20,5x6 cm

Me shume detaje

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kuba druri ne nje kuti te vetme

Me ngjyra dhe figura te printuara te ndryshme

Per femije mbi 10 muajsh e markes Globo

Me 23 kuba ju mund te krijoni ate qe fantazoni

Argetuese dhe njekohesisht zhvillojne fantazine e femijes 

Permasat 20x20,5x6 cm

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 20x20,5x6 cm
Sipas moshës 10-24 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: