Mega Bloks 100 Formuese

PB0237

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Formuese te vogla per femije 

Rrit kreativitetin e femijeve per ndertimin e te objekteve te ndryshme 

Vijne ne ngjyra te ndryshme dhe ne paketim do te gjeni 100 cope 

E pershtatshme per femije nga 1 deri ne 5 vjec 

Permasat jane 17,5 x 15 x 73,5 cm 

Fleta e të dhënave

Carousel Jo
Sipas moshës 1-5 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: