Quercetti Nderto dhe Hidh Topin Migoga Marble Run

IF0303

Produkte te reja

Quercetti

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Quercetti një pistë për tu formuar .

Në pako ka 45 pjese për të formuar struktura të forta gjithmonë të ndryshme.

Fëmija mund të kombinojë ngjyrat e ndryshme.

Përveç kësaj, duke përdorur topa me ngjyra të ndryshme mund të vëzhgoni rrugën e tyre dhe të mësoni forcën e gravitetit.

Migoga Marble Run zhvillon krijimtarinë, arsyetimin dhe mendimin kritik të fëmijës.

Eshte e pershtateshme per femije 4-10 vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: