Treni me Tinguj 12m+

JUM1137

Produkte te reja

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Treni per argetimin e femijeve me ngjyrat dhe tinguj të ndryshëm.

Ideale për moshat mbi 12 muaj.

Ka shina dhe ndërtesa të ndryshme për montim.

Punon me 2 bateri AA 1.5 V (R6 / AA)

30 produkte te tjere ne kete kategori: