Lego Duplo Town Bulldozer 10930

ALG2101

Produkte te reja

 • Lego Duplo Town Bulldozer 10930
 • Sasite e pjeseve: 9
 • Mosha: 2+

Me shume detaje

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Lego Duplo Town Bulldozer 10930.

Buldozeri ndërtimor LEGO DUPLO (10930) frymëzon fëmijët e vegjël për të ndërtuar, buldoze dhe për të shijuar lojë të pafund kreative.

Ata zhvillojnë aftësi fizike dhe njohëse që zgjasin gjithë jetën.

Punëtor ndërtimi dhe lodër automjetesh për fëmijë.

Duke shfaqur një figurë punëtori ndërtimi në një jelek me shikueshmëri të lartë.

Ky buldozer i lezetshëm, i lëvizshëm siguron një mundësi të shkëlqyer për të vegjlit dhe prindërit të punojnë së bashku si një ekip.

Fëmijët ndërtojnë aftësitë e tyre të shkëlqyera motorike duke drejtuar kamionin në vendin e ndërtimit dhe duke ngritur gurin në lug.

Shumëllojshmëria e gjerë e lojërave LEGO DUPLO u siguron prindërve dhe fëmijëve parashkollorë shumë momente të çmuara për të ndarë.

Projektuar për t'u dhënë fëmijëve të vegjël lodrat më të mira për nevojat e tyre në rritje, setet LEGO DUPLO ofrojnë lojë zhvillimore që inkurajon vetë-shprehjen dhe të mësuarit e fëmijëve.

Seti permban 9 pjese.

Eshte e pershtatshme per moshat 2+ vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: