Lego Duplo Town Modular Playhouse 10929

ALG2102

Produkte te reja

 • Lego Duplo Town Modular Playhouse 10929
 • Sasite e pjeseve: 130
 • Mosha: 2+

Me shume detaje

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

7 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Lego Duplo Town Modular Playhouse 10929.

Shtëpi kukullash për t’u ndërtuar lehtë, të hapur dhe të arritshme, edhe ju mund të bashkoheni në argëtim.

Lojëra familjare të shtëpive të kukullave të mëdha.

Kjo shtëpi kukullash shumëngjyrëshe, bashkëkohore për të vegjëlit ofron shumë mundësi për të luajtur dhe mësuar.

Mësojuni fëmijëve të vegjël për jetën e përditshme, të tilla si gatimi, koha e ngrënies dhe rutinat para gjumit.

Ka figura nënë, baba dhe fëmijë, një qen i përkëdhelur dhe një arush pelushi të gjitha të dizajnuara për të frymëzuar një atashim emocional ngushëllues tek të vegjlit.

Të mbushur me detaje të njohura dhe argëtim të pafund.

Ju mund të rindërtoni të njëjtat pjesë si një shtëpi kullë, dhe pastaj përsëri si një shtëpi banimi.

Lodër e shkëlqyeshme edukative për të vegjëlit.

Me karaktere të njohur dhe skena të njohura, lodrat LEGO DUPLO për të mësuar u japin fëmijëve kënaqësi praktike, të hapur dhe me role me përfitime të pafundme zhvillimi.

Seti permban 130 pjese.

Eshte e pershtatshme per moshat 2+ vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: