Lego Duplo Town Playroom 10925

ALG2103

Produkte te reja

 • Lego Duplo Town Playroom 10925
 • Sasite e pjeseve: 15
 • Mosha: 2+

Me shume detaje

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Lego Duplo Town Playroom 10925.

LEGO DUPLO Playroom është e mbushur me mundësi imagjinare të lojërave me role.

Edhe kutia në formë shtëpie është pjesë e përvojës së lojës.

Me ngjyra moderne, tipare të freskëta dhe karaktere të hollësishme, mendjet e reja dhe duart e vogla do të angazhohen dhe argëtohen për orë të tëra!

Lodra zhvillimore edukative e fëmijëve.

Fëmijët përmirësojnë aftësitë e tyre të shkëlqyera motorike dhe historitë imagjinare të lojërave me role.

Ndërsa bashkohen me një djalë dhe vajzë në sallën e lojërave.

Zona shkollore e pretenduar e lodrës ofron shumë mundësi për të mësuar bazë parashkollor.

Madje ka një ditëlindje për të festuar me lodra, akullore, dhuratë dhe balona.

Ndërsa prindërit dhe kujdestarët bashkohen në ndërtimin dhe argëtimin gjatë kohës së lojës, ata ndajnë pikat e rëndësishme të zhvillimit të të vegjëlve të tyre.

Pretendoni dhurata lojërash për fëmijë.

Lojërat imagjinare të fëmijëve LEGO DUPLO vendosin lojë të hapur, vetë-shprehje dhe mësim në duar të vogla.

Këto lodra edukative për fëmijët e vegjël dhe parashkollorët inkurajojnë të mësuarit përmes lojës së shtirur, personazheve të këndshëm dhe ndërtimit krijues.

Seti permban 15 pjese.

Eshte e pershtashme per moshat 2+ vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: