Lego Duplo Town Santa’s Winter Holiday 10837

ALG2104

Produkte te reja

 • Lego Duplo Town Santa's Winter Holiday 10837
 • Sasite e pjeseve: 42
 • Mosha: 2+

Me shume detaje

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Lego Duplo Town Santa's Winter Holiday 10837.

Sillni pak magji për pushime LEGO DUPLO tek vogëlushi juaj, pasi ata fluturojnë Santa përreth në sajën e tij.

Fëmijët e vegjël do të pëlqejnë të ulin sajën për të takuar 2 figurat e fëmijëve DUPLO

Ofrohet një argëtim festiv poshtë shpatit me sajë.

Ndihmoni në ndërtimin e pjerrësisë, bredhit dhe burrit të dëborës për të zhvilluar aftësitë e hershme të ndërtimit.

Seti permban 42 pjese.

Eshte e pershtashme per moshat 2+ vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: