Lego Duplo World Animals 10907

ALG2105

Produkte te reja

 • Lego Duplo World Animals 10907
 • Sasite e pjeseve: 115
 • Mosha: 2+

Me shume detaje

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

15 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Lego Duplo World Animals 10907.

Prezantoni vogëlushin tuaj në një botë të kafshëve dhe mjediseve me lojën LEGO DUPLO 10907 World Animals.

Merrni një safari nëpër savanën afrikane dhe bëni sikur fotografoni luanë dhe gjirafë.

Zbuloni krijesa të lezetshme pyjore ndërsa lundroni përgjatë një lumi pyjor.

Ndërtoni një kështjellë rëre në një plazh tropikal, shkoni duke shikuar balena në polin e jugut.

Ofron një gamë tërheqëse të kafshëve lodër , ndërtesa, automjete, karaktere dhe pajisje.

Kjo lodër arsimore globale për të vegjëlit përmban mundësi të pafund për të angazhuar dhe frymëzuar çdo fëmijë parashkollor.

Seti permban 115 pjese.

Eshte e pershtatshme per moshat 2+ vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: