I Ri

-1 400 Lekë

Cmim i reduktuar! Set Valixhe 3 ne1 me Vegla Pune Zmadho

Set Valixhe 3 ne1 me Vegla Pune

EUP0411

Produkte te reja

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 990 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Seti i veglave te punes përfshin të gjitha mjetet e nevojshme me të cilat te vegjelit tuaj mund të ndiheni si një mjeshtër i vërtetë.

Të gjitha sendet janë të paketuara në një valixhe me një dorezë të përshtatshme per tu mar kudo me vete.

Permasat e valixhes janë: 27.2 x 10.3 x 21.8 cm

Përmasat pas montimit eshte: 42 x 20.5 x 53 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: