Hot Wheels Monster Truck

PB1245

Produkte te reja

Hot Wheels Monster Truck

 • Kamioni shkaterrues per goditje te paimagjinueshme
 • Ngarkoni leshuesin, targetoni objektivin dhe godisni ne shenje
 • E pershtatshme per femijet e moshes 4-8 vjec

Me shume detaje

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Hot Wheels Monster Truck

Trajnohuni per shkaterrimet epike ne stacionin perbindesh

Hot Wheels Monster Truck Blast Station ofron goditje dhe perplasje ne nje nivel te paimagjinueshem

Femijet do te ngarkojne HW Demo Derby Monster Truck-in e tyre ne leshues, targetojne objektivin dheee goditje

Goditni pompat e gazit apo tabelat dhe shkaterroni stacionin e shperthimit

Pompat e gazit me zorre te levizshme do permiresojne pervojen perpara apo pas nisjes per shkaterrim

E pershtatshme per femijet e moshes 4-8 vjec

HW Demo Derby Monster Truck dhe 3 makina te govla gati per t'u thyer

Mund te ofrohet dhe si dhurate per femijet

Zhvillon imagjinaten dhe vetebesimin tek femijet

30 produkte te tjere ne kete kategori: