Hot Wheels Pista Oktapod

PB1246

Produkte te reja

Hot Wheels Pista Oktapod

 • Pista me aventura emocionuese ne dizajnin e nje oktapodi
 • Luani me makinen ose bashkoni pjeset per kthesa dhe rrotullime te paimagjinueshme
 • E pershtatshme per femijet e moshes mbi 4 vjec

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Hot Wheels Pista Oktapod

Bishat monstruoze kane pushtuar vendndodhjet ikonike te Hot Wheels City, duke krijuar pengesa dhe sfida emocionuese qe frymezojne aventura te panumerta marifetesh me makina lodrash!

Argetimi plot perplasje me perbindesha dhe sfida te lezetshme frymezon histori te jashtezakonshme krijuese.

Pjeset lidhen se bashku, keshtu qe ju mund te ndertoni qytetin tuaj te aventures!

Perfshihet nje makine Hot Wheels, per te luajtur edhe pa nisur argetimin me pisten

Ngjyrat dhe elementet dekorative mund te ndryshojne nga imazhet e produktit

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 4 vjec

30 produkte te tjere ne kete kategori: