Hot Wheels Pista City

PB1247

Produkte te reja

Hot Wheels Pista City

 • Pista me aventura emocionuese
 • Ndertoni pisten dhe behuni gati te futeni ne adrenaline
 • E pershtatshme per femijet e moshes 4-8 vjec

Me shume detaje

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Hot Wheels Pista City

Krijoni peisazhin tuaj te qytetit me aventurat e preferuara

Krijoni peisazhin perfundimtar me secilin nga grupet Hot Wheels City dhe luani me Nemesis

Ndertoni pisten dhe prisni me elementet qe jane fshehur, duke pritur te hidhen

Ngjyrat dhe dekorimet variojne ne baze te paketimit

E pershtatshme per femijet e moshes 4-8 vjec

30 produkte te tjere ne kete kategori: