Fotometro Pinguin Yellow

ZEP0013

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Fotometro Pinguin Yellow

Fotometer me pinguin.

Me ngjyre te verdhe per bebet djem dhe vajza.

Fotometri ka pese korniza te vogla njera pas tjetres, bordura e te cilave eshte e verdhe me pika dhe vija te bardha.

Ju mund te vendosni fotot e femijeve sipas gjatesise dhe rritjese se tyre, duke filluar nga 90cm deri ne 170cm.

Fotometri eshte pershtatur per tu varur.

Permasat: 5x10x15, permasat e seciles kornize: 4x6

3 produkte te tjere ne kete kategori: