Pino Kornize Zmadho

Pino Kornize

BAO0380

Produkte te reja

Pino

499 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

350 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kornize prej druri Pino

Me ngjyra dhe dizenjo te vecante, nje elefant me ngjyre roze te erret

Qendron ne tavoline apo siperfaqje te sheshta, e mbeshtetur 

Vendosni fotografine qe deshironi dhe dizenjoni dhomen e femijes tuaj

Permasat:16x17x1,5 cm

3 produkte te tjere ne kete kategori: