Kornize Varase Rrobash Cedric

ZEP0006

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kornize e krijuar per bebet.

Mund te vendosni dy fotografi me madhesi dhe forma te ndryshme.

Kjo konize mund te perdoret edhe si varese rrobash.

E dekoruar me imazhe kafshesh dhe zemra te vogla.

Korniza eshte e pershtatur per tu varur.

Me ngjyren blu per bebet djem.

Materiali i kornizes eshte druri.

Permasat: 8x8, 10x15 (25x21)

Fotoja horizontale e perfshire ne cmim.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas përmasave 8x8, 10x15 (25x21) cm

3 produkte te tjere ne kete kategori: