Fotometro Gufo Blue

ZEP0017

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Fotometer me buf.

I perhtatur me ngjyre blu per bebet djem.

Fotometri ka pese korniza te vogla njera pas tjetres, bordura e te cilave eshte blu dhe bezhe me rombe dhe vija te bardha.

Ju mund te vendosni fotot e femijeve sipas gjatesise dhe rritjese se tyre, duke filluar nga 90cm deri ne 170cm.

Fotometri eshte pershtatur per tu varur.

Permasat: 5x10x15, permasat e seciles kornize: 4x6

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem

9 produkte te tjere ne kete kategori: