Autan Spray kunder Mushkonjave Family Care Zmadho

Autan Spray kunder Mushkonjave Family Care

CB0009

Produkte te reja

Autan

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Autan, spray kunder mushkonjave

Nje formule e bute (Soft Spray) e cila eshte miqesore me lekuren

Thahet shpejt dhe ju nuk do ta ndjeni qe e keni vendosur

Dermatologjikish e testuar. Perdoret per te gjithe personat mbi 12 vjec

Nuk permban perberes te demshem per shendetin

Keshillohet te aplikohet jo me shume se 2 here ne 24 ore

Sasia 100 ml

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 vjeç +

19 produkte te tjere ne kete kategori: