Chicco Rulon Anti Mushkonje Zmadho

Chicco Rulon Anti Mushkonje

CH0161

Produkte te reja

Chicco

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

710 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Rulon kundër pickimit te mushkonjave linja e re Chicco freskon, hidraton dhe mbron natyrshëm lëkurën e të vegjëlve.

Falë ekstrakteve të Andiroba dhe Melissa, lëkura mbetet e mbrojtur edhe kundër mushkonjave!

Roll On është e lehtë për t’u vendosur, praktike dhe delikate.

Formulime delikate ideale për lëkurën e fëmijëve Me vajrat Melissa dhe Andiroba, 100% mbrojtje natyrale

Pa repelentë kimikë Aromë delikate dhe natyrale pa parfume sintetike

Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme

7 produkte te tjere ne kete kategori: