Chicco Krem Dielli Spf 50+

CH0030

Produkte te reja

Chicco

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dielli eshte nje aleat i rendesishem per rritjen e femijes, sepse ajo stimulon sintezen e vitaminës D dhe eshte pergjegjes per zhvillimin e eshtrave. Megjithate, lekura e femijeve eshte e holle dhe me delikate keshtu qe eshte e rendesishme gjithmone per ta mbrojtur ate me produkte te veçanta diellore.

Kremi per mbrojtjen e foshnjave kundra diellit, e markes Chicco.

Formule sensitive me mbrojtje te larte SPF 50+, e krijuar posacerisht per lekuren delikate te foshnjave.

Perdoret per femijet qe prej moshes 0 muajsh (0+ muaj).

Permban filtra UVA / UVB organike dhe minerale shume te efektshme per mbrojtje te menjehershme.

Redukton rrezikun e alergjive te shkaktuara nga dielli.

Nuk permban parfum, alkol apo ngjyrues. Permban vitamine E.

Riaplikoni shpesh dhe gjithmone pas notit. Shmangni kontaktin me syte.

Sasia 75ml.

 

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+
Kremra dhe vaj Per trupin

15 produkte te tjere ne kete kategori: