Equilibra Krem Mbrojtes per Bebe per Fytyre-Trup 100ml Zmadho

Equilibra Krem Mbrojtes per Bebe per Fytyre-Trup 100ml

A-003853

Produkte te reja

49 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem mbrojtes per bebet e pershtatshme per fytyren dhe trupin

Me arome delikate, pa alergene dhe perthithet lehtesisht nga lekura

Permban 20 % aloe vera e cila njihet per veprimin e saj hidratues

Avena dhe Calendula te njohura per fuqine e tyre qetesuese dhe Shea Butter qe ndihmon ne ushqimin e lekures

Kremi ka formule per te minimizuar riskun e alergjive

Mund te perdoret qe ne muajt e pare 0+

Sasia 100 ml

19 produkte te tjere ne kete kategori: