Equilibra Krem per Femijet me Uje Qetesues 100ml Zmadho

Equilibra Krem per Femijet me Uje Qetesues 100ml

A-003854

Produkte te reja

50 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem per femijet me uje qetesues 

I krijuar per te mbrojtur dhe zbutur skuqjen e lekures nga pelenat

Kremi eshte i lehte dhe mund ta aplikoni dhe riaplikoni cdo here qe nderroni pelenat

Ai i krijon femijes nje barriere mbrojtese ne zonat me delikate

Permban: Gjalp Karite: ushqyes

               Glicerine: mbrojtëse

               Ekstraktet e tersheres dhe kalendula: qetesuese

               Vaji i orizit: zbutes, restaurues

               Vitamine E: mban lekuren elastike

               Vaj i bajames se embel: zbutes

20% e kremit eshte aloe vera qe eshte nje ekstrakt i çmuar natyror i pasur me polisaharide i cili jep hidratim dhe mbrojtje per lekuren

Sasia 100 ml

19 produkte te tjere ne kete kategori: