Chicco Krem Kunder Irritimit 100ml Zmadho

Chicco Krem Kunder Irritimit 100ml

CH0119

Produkte te reja

Chicco

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem Chicco, kunder irritimit te lekures

Krijuar posacerisht per trajtimin e zonave me te ndjeshme te femijeve

Zona e pelenave eshte ajo me delikate e cila kerkon nje kujdes te vecante

Kremi ka nje formule pa arome dhe siguron nje shtrese mbrojtese per lekuren

Parandalon skuqjen dhe irritimin e lekures si dhe e mbron ate

Sasia 100 ml

19 produkte te tjere ne kete kategori: