Chipolino Krevat Portativ Capri me 1 Nivel 2019

Produkte te reja

Chipolino

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

7 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krevat portativ per femijet qe peshojne deri ne 15 kg

I markes Chipolino, modeli Capri. Me dizenjo te ndryshme

Mund dhe te mbyllet per te mos zene shume vend ne shtepine tuaj dhe transportohet lehtesisht

Paketimi permban edhe dyshekun e holle dhe te bute per rehatine e femijes

E pershtatshme per femije te moshava mbi 0 muajsh

Veshja anesore eshte me rrjete per nje mbrojtje maksimale dhe nje hapje me zinxhir qe lehteson hyrjen dhe daljen. Me dy xhepa per mbajtjen e sendeve

Prodhuar sipas standardeve evropiane EN716, të bëra me materiale 100% të sigurta

Permasat 125x65 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

12 produkte te tjere ne kete kategori: