Set Chipolino Krevat CLOSE TO + Set Shtrati + Ndricues Dhome

SET109

Produkte te reja

Chipolino

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

20 070 Lekë

16 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

1- Chipolino krevat per foshnja te porsalidur deri 6 muaj

I bute dhe i rehatshem per nje gjume te qete, mund te fiksohet ne shtratin e prinderve duke lejuar qe prinderit te qendrojne afer femijes.

Dyshek dhe tapiceri  mund te hiqen dhe te lahen.

Kembe me rrota, edhe me shufer per lekundjen e krevatit.

Krevati ka 5 nivele lartesie.

Model i cili mund te paloset per te mos zen shume hapsire.

Krevati eshte prodhuar ne perputhje me standartin europian EN1130

2- Set shtrati CLOSE TO ME i markes Chipolino.

Ky set është bërë nga materiale me cilësi të lartë per me shum kujdes për të vegjlit.

Fletë me madhësi 100/80 cm 

Jastëk memory me madhësi 30/20/2 cm

Këllëf jastëku me aloe vera

Jorgan me madhesi 70/80 cm.

Ngjyra Blu.

3- Ndricues dhe projektues për natën Star Master.

Mbusheni dhomën tuaj me yje dhe dritën e hënes, në mënyrë që të ndiheni sikur po shtriheshit nën yje!

Promovon gjumin - Kjo llambë me projektor me yje është një dritë e shkëlqyeshme për fëmijët tuaj të frikësuar nga errësira para gjumit.

Zgjidhni ne 4 lloje ndircimesh LED me dritë blu, dritë të ngrohtë, dritë jeshile, dritë të kuqe, drita është e rehatshme jo verbuese

Nuk është fare e vështirë për tu përdorur. Në të do te gjeni tre butona ku mund të ndryshoni programin e dritave.

Punon me Korend ose me Bateri 4 x AAA (nuk përfshihen)

Ngjyre Blu

16 produkte te tjere ne kete kategori: